Құрметті әріптестер!

Павлодар облысының әлеуметтік қызметкерлерінің біліктілігін арттыруға ықпал ету шеңберінде С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті «Әлеуметтік жұмыстағы Супервизия. Әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының мамандарына кәсіби кеңес беру технологиясы» атты көлемі 36 сағат практикалық курсты өткізуді жоспарлайды.

Оқыту мақсаты-әлеуметтік қызметкердің практикалық қызметінде қажетті мамандардың кәсіби-маңызды және жеке тұлғалық құзыреттерін қалыптастыру мен дамытуға ықпал ету.

Аяқталғаннан кейін қатысушылар:

- практикалық Әлеуметтік жұмыстың даму тарихы бойынша білім беру;

- әлеуметтік қызмет көрсетудің жаңа нысандары бойынша Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету;

- саморефлексия, коммуникативті дағдыларынның дамуына ықпал ету;

- жанжал деңгейін төмендету;

- күйзеліске төзімділік деңгейін арттыру;

- эмоциялық жану синдромының алдын алу бойынша жеке кеңес беру.

Оқыту мазмұны:

1. Әлеуметтік жұмыстың даму тарихы.

2. Әлеуметтік қызмет көрсетудің жаңа түрлері.

3. Әлеуметтік қызметкерлерді психологиялық қолдаудың негізгі бағыттары.

4. Ауыр науқастарды, егде жастағы адамдарды күту бойынша дәрістерге қысқаша шолу.

5. Мүгедектерді оңалтудың әлеуметтік қызметкеріне ұсынымдар.

6. Егде және үлкен жастағы тұлғалармен медициналық-әлеуметтік жұмыс.

Оқытуды жүргізетін: Антикеева Самал Канатовна, «Әлеуметтік жұмыс» мамандығы бойынша ғылым магистрі, докторант, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің «Психология және педагогика» кафедрасының аға оқытушысы. Акимханова Алия Амангелдіқызы, «Психология» мамандығы бойынша магистр, «Психология және педагогика» кафедрасының аға оқытушысы».

Біліктілікті арттыру курсының құны - 6885 теңге. Курс аяқталғаннан кейін тыңдаушыларға біліктілікті арттыру туралы сертификаттар беріледі.

Оқуға өтінім

(курстың атауын көрсету)

Аты-жөні толық куәлік бойынша

Жұмыс орны, лауазымы

Эл. пошта, байланыс деректер, ұялы телефон

Қатысу түрі

1

Қатысуға өтінімдерді 2019 жылдың 10 мамырға дейін pk-psu@mail.ru. электрондық пошта арқылы жіберу. Оқытуды тыңдаушылардың қабылдануына қарай жүзеге асырылады. Біліктілікті арттыруды ұйымдастыру және өткізу мақсатында Сізден алдын ала өтінім беруді сұраймыз.

Төлем үшін деректемелер: ШЖҚ РМК «С. Торайгыров атындағы Павлодар мамлекеттік университеті Павлодар қ., Ломов көш., 64, БСН 990 140 004 654

1. АО « Қазақстан Халық Банкі», ИИК KZ 15 6010 2410 0000 3308, БИК HSBKKZKX, Кбе 16, КНП 861, «На курсы повышения квалификации»

2. АО «Цеснабанк», БИК TSESKZKA, ИИК KZ57998FTB0000003310, Кбе 16, КНП 861, «На курсы повышения квалификации»

С. Торайғыров атындағы ПМУ Біліктілікті арттыру орталығының байланыс деректері: Павлодар қ, Ломов көш., 64, С. Торайгыров атындағы ПМУ, кабинет А-217, тел. 8 (7182) 67-36-65 (іш. 11-82), сот.тел. 8 707 6030281.

Құрметпен, Біліктілікті арттыру орталығы