Құрметті Жалға Алушылар !

"Торайғыров университет" КЕАҚ бос алаңдарды жалға алуды ұсынады.
Мүлікті жалға беру қағидаларында келесі тәртіп анықталған: университет мүлкін тендер жеңімпазымен жалға алу, университет білім алушыларын міндетті түрде үш жылға дейін жұмысқа орналастыра отырып, білім беру процесінде өз жабдығын пайдалануды ұсынған әлеуетті жалға алушының мүлікті жалға алуы, бұл ретте осы міндеттемелерді орындаған жағдайда университет бірінші жылы жалдау жарналарын төлемей жалға береді, ал екінші және үшінші жылдары тек коммуналдық төлемдерді төлей отырып,, бұл жағдайда тікелей келісім университеттің Ғылыми кеңесінің келісімі мен басқарманың оң шешімін алғаннан кейін жасалады.
Сонымен қатар, жалға алынған объектіге 20 миллион теңге және одан жоғары мөлшерде инвестиция салу туралы сіздің ұсынысыңыз болған жағдайда, мүлікті жалға беру ережелерінде университеттің Ғылыми кеңесінің келісімін және Басқарманың оң шешімін алғаннан кейін тікелей шарт жасасуға үміткер құқығы қарастырылған. Күрделі жөндеу жүргізу Технологиялық жабдықты жаңғырту (объектіде осындай болса) міндетті шарт болып табылады. Жалға алу мерзімі аяқталғаннан кейін орнатылған жабдық сәлемдемелерді қабылдау актісі бойынша қалдық құны бойынша университет балансына өтеді. 20 миллион теңге және одан астам көлемде Инвестициялар енгізілген кезде жалдау мерзімі бес жылды құрайды, бұл ретте жалға алушы жалдау ақысын және коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша міндет қалады.

Екі кезеңді тендерді өткізу туралы ақпарат университет порталында орналастырылады, тендерге қатысу үшін құжаттар пакетін Ломов көшесі, 64 мекенжайындағы 309а кабинетке ұсыну қажет, кепілдік жарнаны енгізу міндетті шарт болып табылады. Жіберу ХАТТАМАСЫ және жеңімпаздар ХАТТАМАСЫ университет порталында орналастырылады. Тендер жеңімпазымен шарт жасалады.

Оқу процесінде және 20 миллион теңгеден басталатын инвестициялар салу кезінде, сондай-ақ басқа да негіздер бойынша жалға алу үшін өз жабдығын ұсына отырып, жалға алуға өтінімдерді Ломов көшесі, 64 мекенжайы бойынша 201 кабинетке тапсыру қажет. Өтінімдер әр айдың 25-не дейін, сенбі және жексенбіден басқа күндері сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін қабылданады.

Сіздің қарауыңызға және келесі жалдауыңызға арналған объектілердің тізімі кестеде көрсетілген.

Торайғыров университет коммерциялық емес акционерлік қоғамының мүлкін мүліктік жалдауға беру қағидасына 3-қосымша

Торайғыров университеті КЕАҚ мүлкін мүліктік жалға беру ережелері

Мүлікті мүліктік жалдауға беру жөніндегі тендерге қатысуға өтінім

Объектіні тендер өткізбей мүліктік жалдауға (жалға алуға) беруге арналған өтінім