«ОРЫНДАУШЫЛЫҚ ӨНЕР» кафедрасы

5В010600 МУЗЫКАЛЫҚ БІЛІМ

МАМАНДЫҚҚА СИПАТТАМА

• Өнер, мәдениет және білім саласында қызмет жасау;
  • Мамандықтың білім негізі педагогикалық, ұйымдастырушылық әрекетінде қолдану;
  • Кәсіби педагог-музыкант, жалпы мектепте музыка мұғалімі, сыныптан тыс жұмыстарын ұйымдастырушы.

КӘСІБИ ҚЫЗМЕТ ТҮРЛЕРІ

• Шығармашылық, педагогикалық орындаушылық;
  • Музыка сабақтарын өткізу.

Музыкалық білім мамандығы бойынша бакалавр келесі қызмет түрлерін атқара алады:

• Ұйымдастыру және басқару: түрлі типтік беретін мекемелердегі жас өспірім мен балалар арасында мәдени-ағарту, музыкалық жұмыстарды ұйымдастыруды жүзеге асыру;
  • Өндірістік және технологиялық: оқушылармен музыкалық жұмыстар жүргізуде насихаттаушы, ұйымдастырушы, сынып жетекшісі қызметтерін атқару;
  • Жобалау: республикадағы саяси-қоғамдық, экономикалық және мәдени өмірі негізінде сыныптан тыс музыкалық-көркемдік шараларды ұйымдастыру, жақын арадағы болашақтағы жоспарларын жүзеге асыру;
  • Эксперименттік-зерттеу: қазіргі таңдағы ақпараттық технологияларды пайдалана отырып, өз еңбегін ғылыми негізінде ұйымдастыру;
  • Білім беру (педагогикалық): музыка сабақтары мен сыныптан тыс музыкалық жұмыстарды өткізу, оқушылардың музыкалық дамуына педагогикалық бақылауы.

БІЗГЕ ТҮСЕТІН ТҮЛЕКТЕР:

ҰБТ-тен немесе кешенді тестен өткен жалпы орта білім беретін оқу мекемелерінің түлектері.

Оқу мерзімі: Күндізгі оқу түрі – 4 жыл

Осы бағытта орта кәсіби оқу мекемесінде (колледж) білім алғандар.

Оқу мерзімі: Күндізгі және сырттай оқу түрі – 3 жылдан кем емес.

Оқу бағыты: мемлекеттік білім гранты және келісім-шарт негізінде, жеңілдіктер жүйесі қарастырылған.

ОҚУ

Мемлекеттік және орыс тілдерінде.

АКАДЕМИЯЛЫҚ ДӘРЕЖЕСІ

Музыкалық білім мамандығының түлектеріне музыкалық білім бакалавры академиялық дәрежесі беріледі.

ТҮЛЕКТЕРДІҢ ЖҰМЫС ОРНЫ

Орта оқу мекемелері, гимназия-лицейлер, мәдениет және өнер мекемелері, шығармашылық студиялар т.б.

С.Торайғыров атындағы ПМУ - біздің өңірдегі  сапа менеджменті жүйесінің халықаралық сертификациясынан өткен және жоғары кәсіби білімді кадрлар дайындау бойынша білім беру қызметіне қатысты ИСО 9001:200 халықаралық стандартына сапа менеджменті жүйесінің сәйкестігі сертификатын алған тұңғыш оқу орны.

Мамандарды дайындайтын білікті профессорлық-оқытушылар құрамы: педагогика ғылымдарының докторы, профессор - Жұматаева Е., ПМУ профессорлары – Айтбаев Е.Х., Рахимжанов Б.С., ПМУ доценті  Дүкенбай Н.С., Попандопуло М.П., ҚР еңбегі сіңірген қайраткері –  Рахимжанов Б.С., ҚР Мәдениет қайраткерлері Айтбаев Е.Х., Каримов Т.Б., Негманова У.К., Дүкенбай Н.С.,     Землякова Н.В., аға оқытушылар, : Ставская А.Д., Акаева А.Т., Әжіғалиева У.А., Мақышбаева Г.Т., Анишева Г.М., Сулейменова Г.К., Отарбаева Н.О. Хамметова Ж.Х.,  Балажанова Қ.М.

Кафедра меңгерушісі: ПМУ доценті «ҚР мәдениет қайраткері» Назымбек Сәбитұлы Дүкенбай

Біз сіздерді мына мекен-жайымыз бойынша күтеміз:

С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті

Қабылдау комиссиясы: Ломов көшесі,  64 үй,тел.  67 37 73, каб. 132 А

Дайындық курстары: тел. 67 36 50

«Орындаушылық өнер» кафедрасы: тел: 67 36 85 (ішкі. 1143)

Ақ жол болсын қымбатты түлек!

Certified
by Russian Register