Торайғыров университетіне жұмыс сапарымен ҚР Парламенті Мәжілісінің депутаттары М. Магеррамов және Н. Микаелян жұмыс сапарымен келді.

Студенттік конструкторлық бюрода қонақтарға кафедралардың болашақ дизайны таныстырылсды. Дос-Мұқасан тобының шығармашылығына арналған музейде депутат М. Магеррамов әлемдік революцияның қанттан жасалған бас мүсініне таң қалды.

Халық қалаулйлары Digital by default қағидаты бойынша бизнес-үрдістерді басқарудың қолайлылығына ситуациялық ортадық пен FRONT OFFICE-те көз жеткізді.

Магеррам Магеррамов және Наринэ Микаелян - ҚР Парламенті Мәжілісінің сот-құқықтық реформасы мен заңнама жөніндегі комитеттің мүшелері.

Университет профессорлары «Схемалар мен кестедегі коммерциялық емес құқық» атты үкіметтік емес ұйым мүшесінің жолнұсқасының алғашқы нұсқасын таныстырды.

Бұл ақпараттық-құқықтық жиынтықтың Қазақстанда ұқсас нұсқасы жоқ және азаматтық белсенділердің кез келген сұрағына жауап беруге құқылы.

«Еріктілермен қалай жұмыс істеу керек, шенеуніктермен қалай қарым-қатынас орнату керек, қаржына қалай табу керек? Осы тектес мыңдаған сұрақ бар. Ал жолнұсқада 113 сұрақтың жауабы жинақталған», - дейді авторлардың бірі, «Құқықтаны кафедрасының» оқытушысы Ольга Дубовицкая.