ToU-да шетелден келген жастар өте көп,  олардың жоғары білім алу үшін біздің университетті  таңдағандарына әрқашан қуаныштымыз.

Бүгінде ЖОО-да басқа мемлекеттердің 269 өкілі білім алуда. Әрине, олардың көпшілігі жақын шетелдіктер, бірақ Ирак, Израиль, Нигерия студенттері де бар.

«Бүгін біз шетелдік студенттермен шай іше отырып сөйлестік. Біз үшін олардың  жаңа ортаға бейімделуі өте маңызды. Сондықтан біз балалармен тікелей байланыста болуға тырысамыз. ToU-да олар тек білім алып қана қоймай, біздің мәдениетімізге енетіні жақсы. Диплом алғаннан кейін олар қай жерде жұмыс істесе де, Қазақстанда өткізген жылдар туралы жылулықпен еске алады деп үміттенемін», - деп атап өтті ToU ректоры Еркін Садықов.