Павлодар облысы полиция департаментінің қызметкерлері Торайғыров университеттің  студенттерімен профилактикалық әңгіме өткізді.

Tou студенттерімен есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының бөлім бастығы Ирина Тимиргалиева сөйлесті. Ол тыйым салынған заттарды ақпараттық ресурстар арқылы бетбелгілер арқылы таратқаны үшін құқықтық жауапкершілік туралы, Қазақстан Республикасының заңдарында құқыққа қайшы әрекеттер жасағаны үшін белгіленген қылмыстық жауапкершілік туралы айтып берді, сондай-ақ алкоголь және темекі өнімдерін тұтынудың зияны мен жауапкершілігі туралы еске салды.

- Нашақордың портреті бүгін өзгерді. Иә, клиникалық көрініс бар, бірақ нашақорлықтың бүгінгі күнге дейін әлеуметтік портреті жоқ. Биыл Павлодар облысы бойынша 256 келі түрлі психотроптық заттар тәркіленді, оның 5,6 келісі синтетикалық препараттар, - деп атап өтті Ирина Тимиргалиева.