Джелал Караджа бір айдан бері Computer Science факультетінің студенттері үшін офлайн режимде сабақ өткізіп келеді. Бұл қазақстандық университеттерге шетелдік оқытушыларды тарту бойынша министрлік бағдарламасының арқасында мүмкін болды.

Профессор Түркияның ірі жоғары оқу орындарының бірі – Ақсарай университетінде динамикалық веб-құралдар мен мультимедиялық технологияларды әзірлеу бағыты бойынша жұмыс істейді. Компьютерлік ғылымдар саласындағы зерттеулердің айтарлықтай саны, оқытудың үлкен тәжірибесі бар.

Торайғыров университетінде студенттер мен магистранттарға арналған сабақтар ұйымдастырылды, онда Джелал Караджа заманауи веб және ақпараттық жүйелерді әзірлеу бойынша білімдерімен бөліседі. Студенттер мультимедиялық бағдарламалық жасақтаманы қолдана отырып, IT өнімдерін құру әдістерін игерді, қорытынды сабақта ұсынылатын портфолио дайындады.

Оқытушылар Түркиядан келген профессормен белсенді жұмыс істейді. Ол "Flipped Learning and Edpuzzle Video LMS"тақырыбы бойынша тренинг өткізді. Бұл Мазмұнды басқару жүйесі қашықтан оқыту нұсқаушысына бейнелерді өңдеуге, сұрақтар қосуға мүмкіндік береді, осылайша интерактивті бейне жасайды. Оқытушылар ұсынылған құралды жоғары бағалады және оны қашықтықтан оқыту процесінде пайдалануды жоспарлап отыр.

Сонымен қатар, түрік профессорымен инновациялық технологияларды әзірлеу саласында ғылыми ынтымақтастық орнады, бірлескен жарияланымдар мен жобалар жоспарлануда.