Студенттрер мен университетте оқитын жастардың тамақтануын ұйымдастыру мақсатында «А» (Ломов, 64) және «Б» (Ак. Шөкин, 139) корпустарында асханалар бар.Барлық студенттер мен профессор-ұстаздық құрамға арналған Студенттік клуб жұмыс істейді. (Толстой, 99)

Таблица Қоғамдық тамақтару объектілері

Объектілердің атауы Ауданы кв.м орындар жалданатыны
1. Столовая корпуса «А» 567,2 300 284,8
2. Столовая корпуса «Б» 96,3 40 52,5
3. Студенческий клуб 534,3 144 175,5

Тамақтану орындары жеке кәсіпкерлермен жалға алынады. Асхана мен буфеттрердің жұмыс уақыты студенттер мен профессорлық-ұстаздық құрамның ұсыныстаыр мен қалаулаыр бойынша құрылады. Кешенді түскі астың құны 300 теңгені құрайды. Әке-шешесінің қамқорынсыз қалған және жетім балалар үшін тегін тамақтану кешенді түскі ас ұйымдастырылады. Қызмет көрсету дәрежесі мен өнімдердің сапасын бақылауды жастар ісін қарастыратын комитеті, денсаулық сақтау пункті және тәрбие жұмысы мен әлеуметтік мәселелер жөніндегі қызметкерлер тұрақты жүргізеді. Тамақтану пунктінің жұмысының қорытындысы асхана тексеретін комиссияның, медиктер мен арендаторлардың жиылысында қарастырылады.

Асханаларды, буфеттерді жалға алушылар тендер шартттарын адал орындайды: астың сапалы дайындалуы (өнімдердің тазалығы мен балғындығы), тағамның кең ассортименті (1-ші, 2-ші тағамдар, салаттар, сусындар). Одан басқа жалға алушылардың міндеттеріне обьектіні тазалықта ұстау, екі жақтың келісімімен толық жөндеу жұмыстарын жүргізу кіреді.

Нормативтік құжаттар-стандарттар, санитарлық, ветеринарлық-санитарлық және нормативтік-құқықтық актілер жалға алушыларда толық көлемде. Тағамдарды таратудың, ас өнімдерін сақтаудың талаптары , қызмет көрсетушілердің жеке гигиена талаптары сақталады.

asf-o asf-o
asf-o