ФИО:  Сейтеуов Талгат Козбакович

Лауазымы: бас ғылыми қызметкер

Ғылыми, академиялық дәрежесі: PhD докторы

Ғылыми, академиялық атағы: - Аға оқытушы

Білімі: 50-жыл атындағы Павлодар совхоз-техникум ССС (1995 ж.) Зооветеринария мамандығы бойынша.

- С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті (2004 ж.) Фермерлік іс мамандығы бойынша.

- Монгол мемлекеттік ауыл шаруашылық университеті (Монголия 2011 ж.) философия докторы (PhD) а/ш.ғ..

-Қазақстан Республикасының оқу және білім министрлігі (2014 ж.) философия докторы (PhD) 6D080200 – Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы мамандығы бойынша

Оқытатын пәндері: Түйе шаруашылығы, шұбат, ет, жүн өндіру технологиясы. Зоотехникалық тәжірибелердің әдістері. Ғылыми зерттеулер әдістемесі. Тәжірибелік істің әдістемесі. Мал тектес шикізатын алғашқы өңдеу технологиясы.

Жұмыс өтілі: 22 жыл / Педагогикалық стаж: 5 жыл

Ғылыми еңбектер тізімі: 30 ғылыми мақала басылып жариаланған, оның біреуі Scopus халықаралық ақпараттық компанияларының базасында ағылшын тілінде басылып шыққан.

1. T. Seiteuov, M. Ayatkhan and M. E. Zhagiparova. The Use of Various of Hormone “Pluset” for Determination of Effective Dose for Simmental Cows” Superovulation. Pakistan, 2013.

2. Сейтеуов Т. К. Результаты сравнительного изучения количества и качества полученных эмбрионов от суперовулированных коров симментальской и казахской белоголовой пород. Монголия, 2012.

3. Сейтеуов Т. К. Результаты исследования по применению гормона «Плусет» в различных объемах для вызывания суперовуляции у коров. Семей, 2011.

4. Сейтеуов Т. К., Аятхан М. Влияние некоторых факторов на развитие пересаженных эмбрионов у коров-реципиентов. Барнаул, - 2010.

Ғылыми зерттеу саласы: Бүгінгі таңда Павлодар облысындағы жеке шаруақожалықтармен келісім-шарттық және инновациялық (мүйізді ірі қарамалды қолдан ұрықтандыру және ұрығын көшіріп отырғызу) жұмысымен айналысуда.

Кәсіби жетістіктері: - 18.05.2007 г. "Ветеринарлық медицина және ауылшаруашылық биотехнологиясының өзекті мәселелері" (Инновациялық Евразия университеті);

- 23.05.-25.05.2009 г. «Қазақстандағы мал шаруашылығының дамуының қазіргі жағдайы мен келешегі» (С. Торайғыров атындағы ПМУ);

- «Молекулярно-генетические методы и сохранение биологического разнообразия» (Российская академия наук институт проблем экологии и эволюции им. А.Н. Северцова РАН);

- 1.02.-30.04.2010 г. «Ағылшын тілінің бастауыш курсы» (С. Торайғыров атындағы ПМУ).

Куәлік:

- 01.06.-03.06.2010 г. Ірі-қара малын сұрыптау мен асылдандыру жұмысын жоспарлау саласындағы білімі мен тәжірибелік біліктілігі кең ауқымды селекция талаптарына сәйкес екендігін растайды. (Мал шаруашылығы және ветеринария ғылыми-инновациялық орталығы «Казагроинновация» АҚ);

- 28.11.-03.12.2010 г. «Трансплантация эмбрионов крупного рогатого скота» (Российская Федерация, ОАО «Калмыцкое»).

- 16.03.2012 г. «Embruo – Transfer Kurs». Neustadt a.d. Aisch, Germany.

- 02. 12. 2014 г. «Кормление коров молочного направления продуктивности». Қазахстандағы неміс аграрлық орталығы.

Т.А.Ә.: Каратаева Наргис Жановна

Лауазымы: Кіші ғылыми қызметкер

Ғылыми, академиялық дәрежесі: Биология ғылымдарының магистрі

Ғылыми, академиялық атағы:

Білімі: Манчестер университеті, Ұлыбритания (2010), мамандығы - Генетика ғылымының бакалавры.

Кореяның алдыңғы қатарлы технологиялар институты, Корея Республикасы (2017), мамандығы - биология ғылымдарының магистрі.

Оқытатын пәндері: Safety aspects in biotechnology, Introduction to molecular biotechnology.

Жұмыс өтілі: 2 жыл

Ғылыми еңбектер тізімі: K. Alibek, A. Mussabekova, A. Kakpenova, A. Duisembekova, Y. Baiken, N. Karatayeva, S. Zhussupbekova. Childhood cancers: what is a possible role of infectious agents? Infectious Agents and Cancer. December 10, 2013.

K. Alibek, A. Kakpenova, A. Mussabekova, M. Sypabekova, N. Karatayeva. Role of viruses in the development of breast cancer. Infectious Agents and Cancer. September 2, 2013

K. Alibek, N. Karatayeva, I. Bekniyazov. The role of infectious agents in urogenital cancers. Infectious Agents and Cancer.  December 3, 2012

Кәсіби жетістіктері: «Болашақ» халықаралық білім беру бағдарламасының стипендиясы;

Корея Республикасының мемлекеттік білім беру бағдарламасының стипендиясы.