С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің көптілді білім беру орталығы мен шетел филологиясы және аударма ісі кафедрасының оқытушылары Тара Бранденбург (АҚШ) және Махаббат Байтемірова «Mobile Teacher» халықаралық байқауының жеңімпазы атанды.

Байқауға қатысушыларға белгілі бір мерзім ішінде YouTube арнасында ағылшын тілін үйрету туралы бейне роликтерді әзірлеу және орналастыру қажет болды.

Конкурстың қорытындысы бойынша жеңімпаздар жабдықтарды немесе оқу материалдарын сатып алу үшін ақшалай гранттарға ие болды.

«Біз грантты көп тілді оқыту орталығының материалдық-техникалық базасын дамытуға жұмсауды шештік. Осылайша, интерактивті сабақ өткізу үшін проектор сатып алдық, ол тілдерді оқытудың тиімділігін арттырады», – деді М. Байтемирова.