Торайғыров университетінің оқытушылары "Жастар кәсіпкерлігіндегі экобрендинг" пікірталас алаңын өткізді.

Павлодар облысының ақпарат және қоғамдық даму басқармасының "Жастар бастамаларын дамыту орталығында" жастармен кездесу өтті, олардың арасында New Wave | Эко волонтерлік, НЗМ, Павлодар қаласының экологиялық бағыттағы №36 ЖОББМ қоғамдық өкілдері болды.
Экономика кафедрасының меңгерушісі Алексей Титков жастар кәсіпкерлігіндегі "жасыл" трендтерді атап өтті. Успен аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Динара Байханова павлодарлық аяқ киім, сүт және ет өнімдерін өндірушілердің жетістіктерін таныстырды.
"Экономика" кафедрасының қауымдастырылған профессоры Людмила Дэвиденконың айтуынша, экологиялық ойлау дағдыларын меңгерген жастардың айтқан ұсыныстары жергілікті өндірушілердің өнеркәсіптік өнімдерінің экобрендингін ілгерілету тетігін, атап айтқанда брендбук құру, қайта өңдеу және бонустар жүйесі, блогерлермен ынтымақтастық және "жасыл" тренингтерді ұйымдастыру арқылы позициялауды қалыптастыруға көмектеседі.
Командаларға бөлініп, пікірталас алаңының қатысушылары нүктелік кейстерді шешіп, қазақстандық экобрендингті құру және ілгерілету идеяларын ұсынды, жаңа нарықтарға шығудың кәсіпкерлік тәуекелдерін бағалады. Пікірталас алаңы "Өңірдің өнеркәсіптік кешенінің технологиясын әзірлеу және экологиялық брендингін ілгерілету" жобасы аясында ұйымдастырылды.