Кафедра жетістіктері

1. Кафедра меңгерушісі Ю.А. Мастобаев ҚР Білім және ғылым министірлігі құрмет грамотасымен, С. Торайғыров атындағы ПМУ медалімен марапатталды.

2. Аға оқытушысы Батяшова И. В. ҚР Білім және ғылым министірлігі құрмет грамотасымен марапатталды.

3. Аға оқытушылар Батяшова И. В., Жильгельдинов С. Е., «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ-да біліктілікті көтеру курсынан өтті, 2018 ж.

4. Аға оқытушысы Степанова Н. М. Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы «Ғылыми-зерттеу жұмысын жетілдіру, жоғары сынып оқушыларын даярлауға қосқан үлесі үшін» медалімен марапатталған.

5. Аға оқытушысы Кистаубаев Е. А. ««Инновационная здоровье сберегающая направленность физического воспитания и спорта школьников и учащейся молодежи» тақырыбы бойынша ғылыми қызметкердің жұмысы бойынша жұмыс жасады, нольдік емес импакт-факторымен 2 мақала басып шығарды.

6. Аға оқытушысына Кистаубаев Е. А. «Еркін күрес бойынша біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты бапкер-оқытушы» тақырыбы бойынша біліктілік санаты берілді.

7. ФКиС-102 тобының студентті Гейнц Диана жеңіл атлетикадан Азия ойындарының қола жүлдегері атанды, (Жапония) 2018 ж.

8. Кафедраның аға оқытушылары Куватов А. Ж., Ерофеева Р. Ж. 2018 жылы педагогика кафедрасында білім беру мекемелері "А. А. Кулешов атындағы Могилев мемлекеттік университеті" ғылыми тағылымдамасын өтті (Беларусь Республикасы, Могилев қ.).