Химиялық технологиялар және жаратылыстану факультеті

Дене шынықтыру және спорт кафедрасы

5В010800 – Дене шынықтыру және спорт

Құрметті талапкер!

Сіздің өміріңізде болашақ кәсіби қызметтің дұрыс жолын таңдау шешуші сәті басталып жатыр.

С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің 5B010800 Дене шынықтыру және спорт мамандығына түскенде:

Сіз дене шынықтыру және спорт, педагогика және психология саласы бойынша фундаметалды білімдерін қабылдайсыз.

Біздің мамандықтың түлектері:

- көпшілік деңгейлі, сонымен қатар жоғары деңгейлі спортшылары даыйндығының және дене тәрбиесінің әр түрлі жүйелерінің теориялық және практикалық негіздерін;

- дене шынықтыру және спорттық жаттықтырудың бағдарламасының материалын;

- дене шынықтыру және көпшілік спорт түрлерінің оқыту методикасын;

- дене жүктемелерін қабылдап өтуінің физиологиялық және дәрігерлік әдістерімен бақылауын және де дене шынықтыру мен спортта оларды қалпына келу құралдарын қолдануын білетін болады.

Біздің университетіміз Сіздерді өз студенттері қатарында көруге қуанышты.

Сіз білімдік, ұйымшылды-баскарушылық, жаттықтырушылық қызметтерін келесі мекемелерінде:

лицейлерде, гимназияларда, колледждерде, ЖОО-да, балалар спорттық мектептерінде, спорттық клубтарында;

мектепке дейінгі, жалпы білім беру мекемелерінде;

фирмаларда, мемлекеттік ұйымдарында, спорттық қызметтік және дене шынықтыру басқарма орындарында жүзеге асыра аласыз.

Бізге оқуға түсе алатыңдар:

жалпы орта білім беретін мектептердің түлектері: оқу мерзімі 4 жыл - күндізгі түрі.

берілген бағыты бойынша білімдері бар орта кәсіби оқу мекемелерінің (колледждердің) түлектері: оқу мерзімі 3 жылдан кем емес -  күндізгі және сырттай оқыту түрлері.

жоғарғы оқу мекемелерінің түлектері (II жоғарғы): оқу мерзімі 3 жылдан кем емес - сырттай оқыту түрлері.

Оқыту мемлекеттік гранты бойынша және жеңілдіктерді қарастыратын икемді жүйелі шарттық негізінде өтеді.

Мамандандыру - Дене шынықтыру және спорт

Оқыту тілдері: қазақша, орысша

Оқыту түрлері: күндізгі және сырттай.

Кафедраның кадрлық потенциалы

Дене шынықтыру және спорт кафедрасының меңгерушісі, педагогикалық ғылымдарының кандидаты, доцент Мастобаев Юрий Анатольевич.

Кафедрада педагогикалық ғылымдарының кандидаттары, доценттер Дикаревич Л.М., Қазақстан Республикасының спорт қайраткері Пономарев В.В., «Дене шынықтыру және спортты дамытуға қосқан үшін» белгі иелері Воркунов М.С., Роева Н.М., аға оқытушылар Оралтаев Е.Р., Степанова Н.М. және де басқалары жұмыс атқарады.

С.Торайғыров ат. Павлодар мемлекеттік университеті студенттерінің еншісінде кітапханалар, интернет-кафе, «Students club» кафесі, студенттер үйі, жастар баспа орталығы, екі стадион, арнайы бокс және үстел теннисі залдары, ойын гимнастика және күрес спорт залдары.

С.Торайғыров ат. ПМУ-ң даңқты спорттық дәстүрлері бар. Біздің университетіміздің студенттері қаланың, облыстың, Қазақстан Республикасы құрама командаларының мүшелері, әлем біріншіліктерінің және Олимпиада ойындарының қатысушылары.

Ізденіс жұмыстарына бейімделген студенттері келесі оқытуларын магистратурада және докторантурада өткізу перспективалары бар.

Жоғары білім кепілді жұмыстандаруымен!

Біздің университетімізге қош келдіңіздер!

Біздің мекен жайымыз: С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті

140008 Қазақстан Республикасы, Павлодар қ, Ломов к. 64

Дене шынықтыру және спорт кафедрасының мекен жайы:

140008 Қазақстан Республикасы,

Павлодар қ, Ломов к. 64 спорттық зал.

тел. 67-36-69, ішкі 148

Қабылдау комиссиясы: тел. 67-37-73, каб.132А

Дайындық курстары: тел.67-36-50

ТАЛАПКЕР, БІЗ СЕНІ КҮТЕМІЗ!

С.ТОРАЙГЫРОВ АТЫНДАҒЫ ПАВЛОДАР МЕМЛЕКЕТТІК УНИВЕРСИТЕТІ – СІЗДІҢ УНИВЕРСИТЕТІҢІЗ!

Біздің университетіміздің сапалық менеджмент жүйесі ИСО 9001-2000 халықаралық стандартына сәйкес келеді, қайсысы біздің аймағымызда алғашқы рет берілген 2006ж. 26 қантардан № 06.022.026 IQNet сертификатымен бекітілген.

Certified
by Russian Register