ЭНЕРГЕТИКАЛЫҚ ФАКУЛЬТЕТІ

«ЭЛЕКТРЭНЕРГЕТИКА» КАФЕДРАСЫ

5B071800 – “ЭЛЕКТРОЭНЕРГЕТИКА”

С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті «Электрэнергетика» кафедрасына қош келдіңіз!

С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті “Электрэнергетика бакалавры” академикалық дәрежесін тағумен 5B071800 – “Электрэнергетика” мамандығы бойынша тәлімгерлерді жинауды және дайындауды жүргізеді. Оқыту түрі: жалпы орта білім негізінде күндізгі; орта кәсіби білім негізінде күндізгі / сырттай, жоғары кәсіби білім негізінде кешкі.

Мамандандырулар

Электрлік станциялар

• Электрэнергетикалық жүйелер мен тораптар

• Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша)

• Электр жетек және технологиялық кешендерді автоматтандыру

• Релелік қорғаныс және электр энергетикалық жүйелерді автоматтандыру

"Электрэнергетика" кафедрасы жанында 6М071800 – Электрэнергетика мамандығы бойынша магистратура ашылған. Магистра-тураны бітіргеннен кейін университетте 6D071800 – Электрэнергетика мамандығы бойынша докторантурада оқуға болады.

Электрэнергетика бакалаврлардың кәсіби іс әрекеті электртехникалық нысандарды жобалаумен, пайдаланумен байланысқан: электрлік станциялар мен қосалқы станцияларды, электрлік жүйелер мен тораптарды, электрэнергетикалық жүйелерді автоматтандыруды, әр түрлі салаларды электрмен қамтамасыз ету, жалпы өнеркәсіптік механизмдерді автоматтандырылған электр жетегі.

Қабылдау шарттары:

Бізге түсуге болады:

• БҰТ немесе кешендік тестілеу нәтижелері бойынша орта жалпы білім мектеп түлектеріне. Оқу мерзімі: күндізгі формасы – 4 жыл;

• осы бағыт бойынша білімі бар орта кәсіби оқу орындарының (колледж) түлектеріне. Оқу мерзімдері: күндізгі / сырттай формасы – 3 жылдан кем емес;

• жоғары оқу орындарының бітірушілеріне. Оқу мерзімі – 3 жылдан кем емес.

Оқу бағасын кемітулер мен жеңілдіктердің иілгіш жүйесін қарастыратын мемлекеттік білім гранттары бойынша немесе келісім шарт негізінде жүргізіледі.

Біздің университеттің сапа менеджмент жүйесі НСО 9001-2000 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді, ол алғаш рет біздің аймақта 2006 ж. 23 қаңтарынан №:06.022.026 IQNet сертификатымен расталған.

Біздің мекен-жайымыз:

140008, г. Павлодар қ., Ломов көшесі 64 үй, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті,

«Электрэнергетика» кафедрасы А корпусы, 219а кабинеті.

Телефондар:

ЭФ деканаты: тел.: 67-36-74