Сіздердің назарларыңызға мемлекеттік тілінде шығарылған және академик С. Бейсембаев атындағы ғылыми кітапхана қорына 2012 жылдың наурыз айында келіп түскен кітаптардың виртуалды көрмесін ұсынамыз.

Көрмеде кітапханаға келіп түскен кітаптардың бір бөлігі ғана көрсетілген. Толғырақ ақпаратты академик С. Бейсембаев атындағы ҒК- ның Ғылыми-библиографиялық бөліміндегі және ПМУ-дың электрондық (http://psu.kz) порталындағы № 3 – 2012 «Жаңа кітаптар» бюллетенінен алуларыңызға болады.

Вычислительная техника. Компьютерная техника. Информатика.

Бөрібаев, Б. Б. Алгоритмдеу және программалау тілдері : оқулық / Б. Б. Бөрібаев, А. М. Махметова. – Алматы : Дәуір,2011. – 328 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (28)

Шабдарбаева Г. С. Ветеринариялық протозоология және Арахноэнтомология : оқулық / Г. С. Шабдарбаева. – Алматы : Print S, 2011. – 926 б. – (АВ. ҚР Жоғары оқу орындарының қауымдастығы).
Экземпляры: всего:20 - ЧЗ(2), АБ(18)

Асамбаев, А. Ж. Жасанды интеллект негіздері : оқулық / А. Ж. Асамбаев. – Алматы : Дәуір, 2011. – 136 б.

Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (2)

Аяжанов, Қ. С. Ақпараттық қауіпсіздік және ақпаратты қорғау : оқулық / Қ. С. Аяжанов, А. С. Есенова. – Алматы : Дәуір, 2011. – 376 б.

Экономика

Каймулдинова, К. Д. Қазіргі дүние географиясы : оқулық / К. Д. Каймулдинова. – Алматы : Полиграфкомбинат, 2011. – 312 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (48)

Құлпыбаев, С. Қаржы : оқулық / С. Құлпыбаев, С. Ж. Ынтықбаева, В. Д. Мельников. – Алматы : Дәуір, 2011. – 784 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), Колледж (4), АБ (44)

Ансабаева, Р. С. Шетел мемлекеттерінің қаржылары : оқулық / Р. С. Ансабаева. – Алматы : Дәуір, 2011. – 280 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (28)

Купешова, С. Т. Инновациялық менеджмент : оқулық / С. Т. Купешова. – Алматы : Дәуір, 2011. – 256 б.

Естественные науки

Дәуітбаева, К. Ә. Паразитология : оқулық / К. Ә. Дәуітбаева, Г. К. Сатыбалдиева, Ж. С. Омарова. – Алматы : Полиграфкомбинат, 2011. – 296 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (18)

Экология және тұрақты даму : оқулық / М. С. Тонкопий [және т. б.]. – Алматы : Дәуір, 2011. – 312 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (48)

Мал азығын өндіру (агрономия және ботаника негіздері) : оқулық / Н. И. Можаев [және т. б.]. – Алматы : Дәуір, 2011. – 504 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (38)

Рысбеков, Қ. Б. Геодезиядағы жерсеріктік радионавигациялық жүйелер : оқулық / Қ. Б. Рысбеков. – Алматы : Полиграфкомбинат, 2011. – 224 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (28)

Педагогика. Литературоведение. Военное дело. Спорт. Черчение.

Арын, Е. М. Қазақстандағы ат спортының дамуы : оқулық / Е. М. Арын, У. Х. Алмішев, Т. К. Бексеитов. – Алматы : Дәуір, 2011. – 184 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (1), Колледж (2), АБ (27)

Төтенше жағдайлардағы тіршілік қауіпсіздігі : оқулық / Қ. Т. Жантасов [және т. б.]. – Алматы : Дәуір, 2011. – 272 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (48)

Мұханбетжанова, Ә. Педагогиканы оқыту әдістемесі : оқулық / Ә. Мұханбетжанова. – Алматы : Дәуір, 2011. –    355 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), Колледж (3), АБ (95)

Вычислительная техника. Компьютерная техника. Информатика.

Губайдуллина, Г. Н. Педагогиканы оқыту әдістемесі : оқулық / Г. Н. Губайдуллина. – Алматы : Дәуір, 2011. –     328 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), АБ (48)

Құрылыстық сызу : оқулық / Б. Н. Нұрмаханов [және  т. б.]. – Алматы : Полиграфкомбинат, 2011. – 240 б.
Имеются экземпляры в отделах: ЧЗ (2), МФ (2), АБ (26)

Молдаханов, Ә. М. Абай, Шәкәрім, Әуезов дәрістері : оқулық / Ә. М. Молдаханов. – Алматы : Дәуір, 2011. – 192 б.
Имеются экземпляры в отделах: СКЛ (4), АБ (6)

Исполнители: Гордиенко О. С., библиограф НБО НБ ПГУ

Паксютова Т. В., библиограф НБО НБ ПГУ