2009 жылдың 14 мамырында журналистика және өнер орыс филология кафедрасының әлеуметтану, саясаттану және философия мамандықтарының студенттеріне арналған «Менің өмірімдегі кітапхана» атты тақырыптық кеш өтті.

Кеш Лихачев Д. «Пока жива библиотека, жив народ, умрет она – умрет наше прошлое и будущее», «Так было в истории всегда: возрождаясь, сами библиотеки помогают восстановлению духовных сил народа, его культуры и экономики» атты қанатты сөздерімен басталды.

Әнмен қоса кітапхана туралы өлеңдер де айтылды, әлем кітапханалары жайлы слайдтар әзірленді. Кеш ағымында кітапханалардың тарихы туралы, оның әр кезең дәуіріндегі маңыздылығы туралы және де қазіргі кездегі адам өміріндегі орны туралы сөз етілді.