Торайғыров университетінде техника ғылымдарының докторы Амангелді Нұржауов өзінің 85 жылдығын атап өтті.

Профессордың мерейтойына арналған салтанатты шара ToU дәріс залында өтті. Туған күн иесін бүкіл ЖОО атынан ректор Еркін Садықов құттықтады.

- Менің ойымша, біздің ақсақалдың есімін бүкіл Қазақстан бойынша және алыс шетелде бәрі біледі. Біз осындай тұлғамен бір командада жұмыс істегенімізге өте қуаныштымыз. Сіз әрқашан әр іске даналық пен көрегендікпен, жауапкершілікпен қарадыңыз және өз ісіңізді нақты білумен ерекшелендіңіз. Сіздің барлық жұмыстарыңыздың нәтижелерін көріп келеміз. Торайғыров университеті мен бүкіл ғылыми қоғамдастықтың игілігі үшін жасаған барлық істеріңіз үшін алғыс айтуға рұқсат етіңіз! - деп атап өтті ToU басшысы.

Амангелді Нұржауовтың көптеген ғылыми еңбектері Павлодар облысы мен жалпы Қазақстанның дамуында маңызды рөл атқарды. Ол отандық және халықаралық ғылыми ортада кеңінен танылған монографиялардың, оқу құралдарының және ғылыми патенттердің авторы болды.