С. Торайғыров атындағы ПМУ магистранттары, студенттері мен Ресей Федерациясы Үкіметі жанындағы Қаржы университетінің ортақ ғылыми жобасы Мәскеуде мойныдалды.

ПМУ магистранты Азамат Жүсіпов пен әріптестері елдерде электр энергиясын тұтыну және генерациялау сараптамасын жасап, энергетика саласындағы интеграция эрергиялық жүйелердің сенімді, қауіпсіз және апатсыз жұмыс істеуіне сеп болады.

«Ресейде баламалы энергия көздерінен алынатын электр энергиясын өңдеу Қазақстанға қарағанда тез жүзеге асырылуда. Біз реесйлік тәжірибені қолданып, бұл бағытты дамытуымыз керек», - дейді А, Жүсіпов.