Аңдатпалар:

Диссертацияны қорғау (видео)

конец

ХАБАРЛАНДЫРУ

С.Торайғыров атындағы Павлодар Мемлекеттік Университетінде Даурен Джамбулович Исабековтың «6D071800-Электр энергетика» мамандығы бойынша «Геркондағы ресурс үнемдейтін ақауларың диагностикасы мен ток қорғауларды жасау» тақырыбында философия ғылымдарының докторы (PhD) дәрежесіне диссертация қорғау шарасы өтеді.

Диссертация С.Торайғыров атындағы Павлодар Мемлекеттік Университетінің электроэнергетика кафедрасында орындалған. Қорғау тілі: орыс тілі.

Рецензенттер:

Полищук Владимир Иосифович – техника ғылымдарының докторы, профессор, И.И. Ползунов атындағы Алтай мемлекеттік техникалық университетінің энергетикалық факультетінің деканы, мамандығы 05.09.01;

Токомбаев Мират Тулегенович – техника ғылымдарының кандидаты, «Бірінші жел электр станциясы» ЖШС өндіріс мәселелері бойынша бас директорының орынбасары, мамандығы 05.14.02.

Ғылыми кеңесшілер:

Клецель Марк Яковлевич – С. Торайгырова атындағы ПМУ профессоры, техника ғылымдарының докторы;

Никитин Константин Иванович – профессор, техника ғылымдарының докторы, Омбы мемлекеттік техникалық университетінің «Теориялық жəне жалпы электротехника» кафедрасының меңгерушісі.

Қорғау күні: 2019 жылғы 23 желтоқсае, сағат 12:15-те, С.Торайғыров ат. ПМУ жанындағы электроэнергетика жөніндегі Диссертациялық кеңесте, мекен-жайы:140008, Павлодар қ., Ломов 64, бас корпус, Ғылыми кеңестің мәжіліс залы.

Сайттың мекен-жайы: www.psu.kz, e-mail: bokamashrapov@mail.ru