Дата проведения:        14 декабря  2007 г.,  12.00-де

Место проведения:      концертный  зал ПГУ

1.Гимн Республики Казахстан исполняет смешанный хор факультета филологии, журналистики и искусства.

2. Студенты факультета филологии, журналистики и искусства читают стихи.

3. С. Байтереков «Кішкентай» орындайтын Естай атындағы қазақ ұлттық аспаптар оркестрі, дирижері, Қазақстан республикасының мәдениет қайраткері Талғат Кәрімов. Әншісі Әсел Ахметова.

4. Е. Дога «Вальс» исполняет оркестр.

5.И.Байзақов «Желдірме».  Орындайтын оркестр.

6. Біржан Сал «Әудемжер». Орындайтын Қазақстан Республикасының мәдениет қайраткері Ербол Айтпаев

7. «Қазақ биі»орындайтын «Ақ ерке» халықтық қазіргі заман би студиясы.

8. «Елімнің жүрегі» орындайтын «Ертіс жұлдыздары» вокалдық студиясының әншісі Жанна Сләмова.
(во время исполнения песни проецируются кадры о столице РК)

9. Құрманғазы «Адай» орындайтын филология, журналистика және өнер факультетінің студенттері, халықаралық және республикалық фестивалдардың жүлдегерлері Айвар Нагишпаев, Асхат Аубакиров, Берик Акатаев.

10. Ю. Саульский «Счастья тебе, земля моя» исполняют солистки студенческой филармонии Юлия Мехманова, Мадина Махамбетова.

11. «Елім менің» орындайтын студенттік филармонияның әншісі Серік Рысбек («Акробатический этюд» исполняют мастера спорта Республики Казахстан, воспитанники спортивной школы Олимпийского резерва)

12. Халық әні «Назқоңыр» орындайтын қобызшылар триосы

13. «Историческая лирическая» исполняет Дамиля Саканова

14. Хореографическая композиция «Венок дружбы». Исполняет студия современного танца «Ак ерке».

15.«Туған жерім» орындайтын студенттік филармонияның әншілері.