С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің 8 докторант PhD докторы ғылыми дәрежесі ізденуге арналған диссертацияларын табысты қорғады.

С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің докторанттары: Нелли Пиговаева (ғылыми кенесшілер: п.ғ.д., профессор Е.И. Бурдина, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті, өнерт.д., профессор А.Г. Степанская, РФ, Барнаул қ., Алтай мемлектеттік университеті); Досмұхаммед Сапабеков (ғылыми кенесшілер: п.ғ.д., профессор К.М. Кертаева, п.ғ.д., профессор Л.В. Мардахаев, РФ, Ресей мемлекеттік әлеуметтік университет); Севда Худиева (ғылыми кенесшілер: п.ғ.д., профессор Н.Э. Пфейфер, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті, доктор Элисон Грег, Ұлыбритания, Англия Раскин университеті, Кембридж); Альбина Анесова (ғылыми кенесшілер: п.ғ.д., профессор Е.Ө. Жұматаева, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті, п.ғ.д., профессор Л.В. Мардахаев, РФ, Ресей мемлекеттік әлеуметтік университет); Макпал Сейфуллина (ғылыми кенесшілер: п.ғ.д., профессор Е.Ө. Жұматаева, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті, п.ғ.д., профессор Л.В. Мардахаев, РФ, Ресей мемлекеттік әлеуметтік университет); Дәурен Құдабаев (ғылыми кенесшілер: т.ғ.д.., профессор А.Н. Новожилов, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті, т.ғ.д., профессор Н.В. Горюнов, РФ, Омбы мемлекеттік техникалық университет); Нариман Қабдуалиев (ғылыми кенесшілер: т.ғ.д., профессор М.Я. Клецель, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті, т.ғ.д., профессор А.В. Богдан, РФ, Кубан мемлекеттік аграрлық университет); Жанат Мырзабек (ғылыми кенесшілер: э.ғ.к., доцент С.А. Рахимова, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті, э.ғ.д., профессор Агипар Бакей, Моңғолия, Моңғол ауылшаруашылық университет) PhD докторы ғылыми дәрежесі ізденуге арналған диссертацияларын табысты қорғады.

Альбина Анесова және Макпал Сейфуллинаның қорғаған диссертациялары Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің растауын алды.