Ынтымақтастық туралы келісім шеңберінде Ресей Ғылым академиясының Сібір бөлімшесінің Омбы ғылыми орталығы  Торайғыров университетінің экономика кафедрасының ғылыми-зерттеу ұжымымен бірлесіп іскерлік кездесу өткізді, онда AP19676924 "Өңірдің өнеркәсіптік кешенінің технологиясын әзірлеу және экологиялық брендингін ілгерілету" жобасын ілгерілету мәселелері талқыланды (ҚР ҒжЖБМ гранттық қаржыландыру шеңберінде).

Кездесуде Павлодар және Омбы облыстарының өнеркәсіптік компанияларының экобрендинг технологиясын енгізуге дайындығын бағалаудың қадамдық алгоритмі егжей-тегжейлі айтылды.
ToU делегациясы бизнес-орта стейкхолдерлері өкілдерінің сауалнамасының алғашқы нәтижелерін таныстырды.
Келешекте өнеркәсіп өнімдерінің орнықты дамуы мен экологиялық брендингінің негізгі проблемаларын диагностикалау Ресей және Торайғыров университеті  ғалымдарының ұжымдарына Қазақстан облыстары мен трансшекаралық өңірлерде өндірісті және брендтеуді платформалық экологияландыруды масштабтау бағдарламасын әзірлеуге мүмкіндік береді.