Торайғыров университетінде "Арманыңа тек өзің қол жеткізе аласың" атты есірткіге қарсы акция өтуде.

Есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының бөлім бастығы Ирина Тимиргалиева ЖОО студенттерімен профилактикалық әңгіме өткізді.
Ол тыйым салынған заттарды ақпараттық ресурстар арқылы бетбелгілер арқылы таратқаны үшін құқықтық жауапкершілік туралы, Қазақстан Республикасының заңдарында құқыққа қайшы әрекеттер жасағаны үшін белгіленген қылмыстық жауапкершілік туралы айтып берді, сондай-ақ алкоголь және темекі өнімдерін тұтынудың зияны мен жауапкершілігі туралы еске салды.
Сонымен қатар, әлеуметтік психолог Әсемгүл Сәдуақасова тәуелді адамдармен жұмыс істеу тәжірибесі туралы айтып, есірткі қолдануды шешкен жас жігіт өз өмірін өзін-өзі жоюға бағыттайтынын, өзін жақсы жұмыс істеуге, толыққанды отбасын құруға және дені сау балаларды дүниеге әкелуге деген мүмкіндіктен айыратынын атап өтті.
Айта кетейік, бұл дәрістер циклі университетте бірнеше күн бойы өтеді.