Торайғыров университетінде Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті мен Торайғыров университеті арасында меморандумға қол қою рәсімі өтті.
Сонымен қатар, бұл күні ғылыми жобалар көрмесі өтті, университет ғалымдары төтенше жағдайларда пайдалы болуы мүмкін әзірлемелерді көрсетті. Сондай-ақ, "Азаматтық қорғау" кабинетіне барып, Тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау мамандығының тұсаукесері өтті.

Айта кету керек, Тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау мамандығы университетте 2000 жылдан бері табысты жұмыс істеп келеді және осы уақыт ішінде 1000-ға жуық түлек бітірді. Жыл сайын ToU студенттері мен магистранттары Төтенше жағдайлар департаментінде, сондай-ақ осы департаменттің әртүрлі құрылымдық бөлімшелерінде кәсіби тәжірибеден өту мүмкіндігіне ие.

- Бүгінде біздің мыңдаған түлектер Қазақстанда да, одан тыс жерлерде де азаматтық қауіпсіздік саласында жұмыс істейді. Сондықтан біз бүгін ТЖ қызметтерімен ынтымақтаса алатынымызды мақтан тұтамыз. Торайғыров университетінде өңірлік төтенше жағдайлар департаментімен меморандумға қол қойылды. Біз басшылыққа төтенше жағдайларда пайдалы болуы мүмкін барлық ғылыми әзірлемелерді ұсындық. Олар қызмет барысында есепке алынуы мүмкін. Енді біздің ТЖД-мен одан әрі ынтымақтастығымыз тиімдірек болады. Қалай болғанда да, біздің ЖОО-да бұған дайын,- деді ЖОО ректоры Еркін Садықов.

Қол қою рәсіміне Павлодар облысы Төтенше жағдайлар департаменті бастығының орынбасары азаматтық қорғау полковнигі Ренат Валишанов және басқарма төрағасы - ЖОО ректоры Еркін Садықов қатысты.