Торайғыров университетінде ЖОО ректоры мен кадр резервінің кездесуі өтті.

Басқарма төрағасы Еркін Садықов құттықтау сөз сөйледі:

- Бүгін біз  Торайғыров университетінің кадрлық резервінің өкілдерімен кездестік. Бұл болашақта университеттің басшылық құрамына кіре алатын ToU қызметкерлері. Университеттің және жалпы жоғары білім беру жүйесінің тағдырына мән беретін әріптестерімен сұхбаттасу жақсы өтті.

ToU-да жеке кадрлық резервті қалыптастыру бірнеше жылдан бері жұмыс істейді. Біз университеттің дамуымен оның ұжымында ұзақ уақыт жұмыс істейтін және тиісті құзыреттері бар адамдар айналысуы керек екеніне сенімдіміз.
—Топта жұмыс істеу, көшбасшылық қабілеттер, басқару дағдылары, эмоционалды интеллект, келіссөздер жүргізу дағдылары сияқты қосымша құзыреттіліктерге аналитикалық сауалнама жүргізілді.
Осы бағыттар бойынша біз кадрлық резервті тегін негізде дамытып,  жүргізетін боламыз, - деп атап өтті HR қызметінің директоры Анар Жәкішева.

Айта кетейік, бірінші тренинг командада жұмыс істеу бағытына арналады, ол үшін бизнес-жаттықтырушы–коуч Светлана Байгалиева шақырылады, ол қазір MBI дәріс курсын оқиды.
Университетте кадрлық резервпен жұмыс үшінші жыл жалғасуда және өз нәтижелерін берді.