Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі Сырым Шәріпхановтың Павлодар облысына сапары аясында «Павлодар облысының ТЖ Департаменті Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі» ММ университет ғалымдарының ғылыми жұмыстарының көрмесі өтті. Көрмеге 14 жоба ұсынылды.

- Менің ойымша, ынтымақтастық екі жаққа да пайдалы болар еді. Біз төтенше қызметтеріміздің өңірлік өкілдігімен міндетті түрде байланыс орнатуды жалғастырамыз, - деп атап өтті ЖОО ректоры Еркін Садықов.

Жобалар жеке қорғаныс, катамарандар мен тримарандар, рециркуляторлар мен электр велосипедтері, гигиеналық және сабын (сұйық сабын, антисептик) және басқаларын өндіруге арналған.

Сонымен қатар, университет пен «Павлодар облысының ТЖ Департаменті Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі» ММ арасындағы ынтымақтастықтың бірқатар мәселелері талқыланды.