Торайғыров университетіне жұмыс сапарымен  Erasmus+ бағдарламасы бойынша Чехия мен Испаниядан профессорлар келді.

Оломоуц қаласындағы Палацк университетінен Педагогика факультетінің Математика кафедрасының доценті Томаш Здрахал, Педагогика факультетінің Шет тілдер институтының PhD докторы Яна Коринкова және халықаралық бөлімнің үйлестірушілері Дагмар Здрахалова мен Сабина Кубисова келді.

Шараға Мадрид политехникалық университетінің инженерлік факультетінің профессоры Игнасио Менендес Пидал да қатысты.

Жоғары оқу орнынан кейінгі білім алушылар - университеттің профессорлық-оқытушылық құрамы үшін семинар-тренингтер өткізілді.

- Біздің шетелдік әріптестеріміздің тәжірибесі Торайғыров университеті қызметкерлеріне пайдалы болатынына сенімдімін. Мұндай тәжірибе алмасу ЖОО-ға басқа елдерден үздік тәжірибелер мен инновацияларды енгізуге мүмкіндік береді. Халықаралық әріптестер академиялық және зерттеу жұмыстарында қолдануға болатын өз білімдері мен дағдыларымен бөлісе алады, - деп атап өтті ЖОО ректоры Еркін Садықов.