Торайғыров университетінде Павлодар облысының цифрлық технологиялар басқармасы мен Торайғыров университеті арасында меморандумға қол қою рәсімі өтті.

Ынтымақтастық шеңберінде қос тарап бірлескен ғылыми-техникалық және әлеуметтік жобаларды, қоғамдық қызметті ұйымдастыруды іске асыратын болады, сондай-ақ студенттер басқаруда практикалық дағдылар мен жұмыс тәжірибесін алу үшін практикадан өтетін болады, ал бұдан әрі басқарудағы қолданыстағы заңнама шегінде "Цифрландыру, ғылым және инновациялар есебінен технологиялық серпіліс" ұлттық жобасы шеңберінде түлектерді жұмысқа орналастыру мүмкіндігі туады.

- Жаңа серіктестерімізбен бірлескен ғылыми-техникалық және әлеуметтік жобаларға бастамашылық жасауға ниеттіміз. Сонымен қатар, біздің ЖОО студенттері біздің облыста "цифрларды" енгізумен және дамытумен айналысатындарда тағылымдамадан және практикадан өтуге мүмкіндік алады. Бұл оқушы жастар мен біздің профессор-оқытушылар құрамы үшін үлкен мүмкіндік, ол қандай да бір түрде цифрлық технологиялармен байланысты, - деп атап өтті ЖОО ректоры Еркін Садықов

Қол қою рәсіміне Павлодар облысының цифрлық технологиялар басқармасының басшысы Елнұр Өтебаев, Павлодар облысының ақпараттандыруды дамыту орталығының басшысы Асылхан Балташ және басқарма төрағасы - ЖОО ректоры Еркін Садықов қатысты.