Торайғыров университетінде профессор, техника ғылымдарының кандидаты, Сәулет және дизайн кафедрасының профессоры Павел Корниенко өз мерейтойын атап өтті.

Шара барысында отандық және халықаралық ғылыми ортада кеңінен танылған монографиялар, оқу құралдары, ғылыми патенттер бар ғылыми еңбектері жарық көрді. Ол өз жұмысын минералды тұтқыр заттарға негізделген заманауи композициялық материалдарды, құрылыс саласына арналған материалдар өндірісінде табиғи ресурстар мен техногендік өнімдерді пайдалану мүмкіндіктерін зерттеуге арнады.

Павел Корниенко «Қазақстан Республикасының Білім беру ісінің құрметті қызметкері» төсбелгісімен марапатталды.

Осы жылдар ішінде Павел Корниенко өзін өз ісінің үлкен маманы ретінде көрсетті, ол әрқашан өз жұмысына мұқият қарайды және жастармен тәжірибе алмасуға тырысады.