Торайғыров университетінің
Ауыл шаруашылығы ғылымдары факультеті мен Энергетика факультетінің  студенттері Германияда тілдік тағылымдамадан өтті.

Бұл сапар біз үшін өмірдегі ең есте қаларлық сапар болды. Германияның Берлин, Дрезден, Дессау, Вернигер, Лейпциг және Кете сияқты қалаларына бардық. Сонымен қатар, университеттерге экскурсиялар жүргізіліп, зертханалық сабақтарға қатыстық.  Неміс тілінде ана тілінде сөйлейтіндермен сөйлестік, осылайша тіл дағдыларын жетілдірдік. Біз осылайша жаңа нәрсені бастан өткергенімізге өте қуаныштымыз, - деп атап өтті ЭЭ-201 тобының студенті Әсел Сүлейменова.

Тегін тағылымдаманы неміс тарапы «Герман факультеті» жобасы аясында өткізді, Германияға Анхальт қолданбалы ғылымдар университетіне тілдік практикаға барды.

Алдағы уақытта тілдік тағылымдама Германияның жоғары оқу орындарында академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқуды жалғастыруға мүмкіндік береді.