Торайғыров университетінің студенттері Минскіде дипломдық жобаларын қорғады.

«Қоршаған ортаны қорғау және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану» қосдипломды бағдарламасы бойынша оқитын экология мамандығының студенттерінде қорғау өтті. ToU-да бұл бағдарлама Беларусь мемлекеттік технологиялық университетімен бірлесіп жүзеге асырылады.

Бітіру жұмыстарын жазу кезінде студенттер гальваникалық өндірістің ағынды суларының тұнбаларын өңдеу, құю өндірісінің қалдықтарын қайта өңдеу, Қазақстан Республикасының ірі өнеркәсіптік объектілеріне байланыстыра отырып, жобалық шешімдерді әзірлей отырып, тазарту құрылыстарының қызметі сияқты өзекті мәселелерді зерттеді.

Оқу нәтижесі бойынша барлық 4 курс бойынша 8 түлектің екеуі үздік диплом алды. Бұл студенттер Альфира Магзом және Азиза Мукина. Арайлым Сайлауова болса үшінші курсты сәтті аяқтады. Студенттерімізді құттықтаймыз!