СТУДЕНТТЕР ҮЙІ – жатақхана

Торайғыров университеті» КЕАҚ-да 3 жатақхана бар (кампус 1,2,3)

Мекенжайлары:

1 кампус – Толстой көшесі, 101

2 кампус – Ақ.Чокина көшесі, 139/1.

3 кампус – Ломова көшесі 64/2

Жыл сайын университеттің Ғылыми кеңесінің шешімімен жетім және

ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттер, сондай-ақ 1 және 2 топтағы

мүгедектер тұру ақысын төлеуден босатылады!

Жатақханадағы орындар негізінен студенттердің келесі санаттарына беріледі:

1) Жетім студенттер мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалғандар

2) Мүмкіндігі шектеулі студенттер

3) көп балалы отбасынан шыққан студенттер (18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп бала)

4) Аз қамтылған отбасылардан шыққан студенттер

5) Халықаралық студенттер

Онлайн өтініш беріңіз

«Кампус №1» - жатақхана

(Кампус № 1, Толстой көшесі, 101), үш блокқа бөлінген бес қабаттан тұрады. Барлығы 162 бөлме бар. Бүгінде №1 қалашықта 360 төсек бар. Жатақханадағы орындар бірінші кезекте қоғамның әлеуметтік осал топтарынан шыққан студенттерге беріледі, грант бойынша оқитын студенттер, сондай-ақ қоныстану кезінде Қазақстанның басқа аймақтарынан және шетелден келген студенттер де басымдыққа ие.

Студенттердің бос уақытын ұйымдастыру үшін жатақханада проекциялық теледидары бар акт залы, кабельдік теледидар, үнемі толықтырылып тұратын бейне және медиатека, компьютерлік сынып, спорт залы мен теннис залы, спорттық жабдықтар бар.

Студенттер үйінің аумағында жазғы спорт алаңдары, стритбол алаңы салынды, турник, швед қабырғасы, параллель торлар, жылан орнатылды.
Студенттерге көмек көрсету үшін сынып бөлмесі бар. Оқу залы бар. Студенттер үйі тәулік бойы күзетіліп, бейнебақылау орнатылған. Кампус аумағы абаттандырылды: орындықтар орнатылып, гүлдер отырғызылды.

«Кампус №2» - жатақхана

№2 студенттік қалашық 2015 жылдың 20 қазанында пайдалануға берілді. Орналасқан жері: ст. Ақ. Шокина, 139/1. Жалпы, No2 студенттік қалашықта 500 орындық 220 бөлме бар. Әрбір бөлме санитарлық тораппен және душқа арналған лотокпен, 2 көзді пеші бар ас үй алаңымен жабдықталған, әр бөлмеде қажетті жиһаздар: кереуеттер, кітап сөрелері, тумбочкалар, үстелдер, орындықтар бар.

Студенттердің бос уақытын ұйымдастыру үшін Wi-Fi бар, залда OTAU TV спутниктік хабар таратуымен жабдықталған теледидар, компьютерлік сынып бар.
Тұрғындар үшін кір жуу қызметі бар. Кампус 24 сағат бойы күзетпен қамтылған; үй ішінде және маңайында бейнебақылау камералары орнатылған.

Кіре берісте электронды кіру жүйесі орнатылған. Сағатқа сигнал беретін өрт дабылы жүйесімен жабдықталған. Автоматты дауыстық ескерту жүйесі орнатылды. №2 кампуста 80-нен астам бейнебақылау камералары бар, бұл күзетшілер мен күзетшілерге тәулік бойы бақылау жасауға мүмкіндік береді. Барлық қонақ бөлмелері мен жалпы аумақтар заманауи автоматты өрт дабылдарымен жабдықталған. Тұрғындармен және қызметкерлермен тұрақты түрде кездесулер өткізіліп, резидент студенттердің өрт қауіпсіздігі ережелерін сақтауы және төтенше жағдайлар кезіндегі іс-әрекеттерге машықтануы қамтамасыз етіледі.

«Кампус №3» - жатақхана

№3 кампус 2023 жылдың 17 шілдесінде ашылды. Орналасқан жері: Ломова көшесі 64/2. Жалпы, №3 студенттік қалашық 600 орындық. Ғимарат екі кісілік қонақ бөлмеден тұратын тұрғын үй камералары бар L-тәрізді дәліз типті екі блоктан тұратын 5 қабатты ғимарат, дәретхана, душ және қол жуғышты қамтитын санитарлық блок, кіреберіс залы және тамақ дайындауға арналған ас үй. және тағамды жылыту.

Оқушылардың бос уақытын ұйымдастыру үшін Wi-Fi, залда теледидар, компьютерлік сынып, мәжіліс залы, оқу залы, буфет бар. Кампуста мүмкіндігі шектеулі жандарға арналған бөлмелер мен медициналық пункт бар. Кампус 24 сағат бойы күзетпен қамтылған; үй ішінде және маңайында бейнебақылау камералары орнатылған. Барлық қонақ бөлмелері мен жалпы аумақтар заманауи автоматты өрт дабылдарымен жабдықталған.

Жатақханадағы орындар негізінен студенттердің келесі санаттарына беріледі:

1) Жетім студенттер мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалғандар

2) Мүмкіндігі шектеулі студенттер