5 қазанда «Биржалық симулятор» жобасы жұмысын бастайды – бұл виртуалды бағалы қағаздардың саудасы нақты шарттарында. ПГУ-дiң студенттерiн белсендi қатысуға шақырамыз. Асығыңыздар! Қатысушылардың саны шектелген! Жазылу  жүргізіледі 27 және 28 қыркүйек аралығында 511 аудиториясында.

Оқу саудалары студенттерге мүмкiндiк бередi:

-     нақты уақыт тәртібінде стратегиялық ойынында трейдер болу;

-     әр түрлі тәуекелдерсіз және биржада тиімді сауда жасау қабілеттіліктерін бағалауындағы инвестициялық шешімді қабылдау;

-    фондылық нарықтың  мүмкіндіктерімен  және аспаптарымен  танысу, Қазақстандық бағалы қағаздар нарғының нақты күйiн түсiнушілігін құрастыру;

-     KASE-дағы өте өтімділік акцияларымен мәмілеге келу;

-     жұмыс iстейтiн саудалық терминалды меңгеру;

-    өз қаржы сауаттылығын жоғарылату;

-    нарықта бағалы қағаздардың сатып алу/сатылу операциясын іске асыру, сипаттамаға ие болатын, ұқсас нақтылай саудалары;

-    жаттығу дағдыларын алу, ары қарай жұмысқа орналастыру немесе меншікті инвестор үшін қажет;

-    ойын қорытындылары бойынша Қазақстанның  фондылық биржасында практиканы өту мүмкiншiлігін алу.

Жоба онлайн формасында ұйымдастырылған әр түрлi Қазақстан қалаларының  студенттерінің арасындағы жарыс. Жеңiмпаздар бағалы жүлделер және сертификаттармен марапатталады.

Жауапты тұлға Салихова Альфия Равильевна.

«Биржалық симулятор» жобасы туралы ақпаратты жүктеу