ПРЕСС-РЕЛИЗ

(Қазақстан Республикасы президентінің «Болашақ» халықаралық степендиясы бойынша Халықаралық бағдарламалар орталығының өкілі- Ағыбаева Аннель Кудиярбековнаның қатысуымен, ақпараттық семинар болып өткені туралы)

Халықаралық гранттық степендиялық бағдарламалары профессорлық-оқытушы құрам мен студенттер үшін Халықаралық ынтымақтастық департаменті жиі жүзеге асырып отыратын, ең негізгі бағдарламалар болып табылады Ең негізгі бағдарламалардың бірі болып Қазақстан Республикасы президентінің «Болашақ» халықаралық степендиясы табылады.

2009 жылдың 7 мамыры күні сағ:11:00-де Халықаралық ынтымақтастық департаментінің ұйымдастыруымен С.Торайғыров атындағы Павлодар Мемлекеттік Университетінің Акт залында Халықаралық бағдарламалар орталығының өкілі- Ағыбаева Аннель Кудиярбековнаның қатысуымен ақпараттық семинар болып өтті. Семинарға мақсатты аудитория: профессорлық-оқытушы құрам, студенттер, мектеп түлектері, мұғалімдер, жергілікті мемлекеттік басқару ұйымдардың өкілдері шақырылды.

Осы кездесу аясында профессорлық- оқытушылық құрам, студентер және басқа да қызығушылық танытқан тұлғалар президенттік степендия ережелері мен талаптары, жеңілдіктері және т.б. туралы толықтай ақпараттар, сұрақтар қойып, оларға толық жауаптар алуға, кеңестер алуға мүмкіншілік алды.

«Болашақ» халықаралық степендиясының үміткерлерін іріктеудің жаңа ережелері туралы білгісі келетін, жаңа ақпараттар алғысы келетіндер саны 250-дей адам болды. Общее количество присутствующих, желающих получить информацию о новых правилах отбора претендентов для присуждения международной стипендии «Болашак» составило около 250 человек. Ежедневно в Департаменте международного сотрудничества специалистами отделов департамента проводятся индивидуальные консультации по международной стипендиальной программе «Болашак».