ToU жастар қанатының өкілдері Қазақстан Мәдениет және ақпарат министрлігі Жастар және отбасы істері комитетінің басшысы Біржан Әлімжановпен кездесті.

Павлодар "Достық үйінде" Біржан Әлімжанов Павлодар облысының жастар белсенділермен сөйлесті. Ол бүгінде Қазақстанда 35 жасқа дейінгі адамдар ресми түрде жастар болып саналатынын еске салды.

"Егер біз бұрын 29 жасқа дейін шектелсек, бүгінде жастар - 35 жасқа дейінгі азаматтар", - деді спикер. - Бүгінде жастар саясаты саласында жұмысқа орналасуға, әлеуметтік бейімделуге, тұрғын үймен қамтамасыз етуге және білім алуға байланысты әлеуметтік сипаттағы мәселелердің үлкен қатары қалып отыр.

Астанадан келген қонақ қалған өңірлер бойынша Павлодар облысы басқа жастар орталықтары үшін авангард болып табылатынын атап өтті. Диалог алаңынан кейін Біржан Әлімжанов Торайғыров университетіне экскурсия жасады. Мұнда оған студенттердің қандай жағдайда өмір сүретінін және оқитынын, сондай-ақ ІТ-мектептің және ToU-дың басқа бөлімшелерінің техникалық мүмкіндіктерін көрсетті.