Торайғыров университетінің делегациясы Қаныш Сәтбаев ат. Екібастұз инженерлік-техникалық институтының 30 жылдығына арналған "Білім беру сапасын арттыру ғылым мен өндірістегі заманауи инновациялар" атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысты

- Дәл осы жерде инженерлік ғылымдарды оқи отыра экономиканың нақты секторында аса қажет болашақ мамандарды оқытады, оның жұмысы жалғасуда. ЕИТИ әрқашан Қазақстанның жетекші техникалық институттарының бірі болған және болып қала береді, бүгінгі күні одан әрі өсу мен даму үшін бәрі бар. Жоғары оқу орнына қуана барып, білім сапасын арттыру және ғылым мен өндірістегі заманауи инновациялар бойынша халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатыстым, - деп атап өтті Еркін Садықов.

Сонымен қатар, тау-кен ісі және металлургия, әлеуметтік-гуманитарлық білім, электр энергетикасы, жылу энергетикасы және технологиялық процестерді автоматтандыру, еңбекті қорғау және өнеркәсіптік экология сияқты бағыттар бойынша секциялық отырыстар өтті.