Университеттер формальды білім беруді ғана емес, сонымен қатар өмір бойы оқытуға назар аудара отырып, өз миссияларын кеңейтеді.

-Қазіргі адам үнемі оқып, білім алуы керек. Әлем өзгеруде, технология алға жылжуда және біз 5 немесе 10 жыл бұрын мектепте, колледжде немесе университетте алған біліміміз жеткіліксіз. Сондықтан бүгінде күміс білім деп аталатын білім бүкіл әлемде танымал болып келеді. Қазақстанның жетекші жоғары оқу орындарының бірі ретінде Торайғыров университеті бұл үрдістен тыс қалмады және бүгінде әртүрлі жастағы, оның ішінде зейнеткерлікке дейінгі және егде жастағы адамдармен жұмыс істеуге дайын. Ең бастысы - адамның жаңа білім мен дағдыларды алуға деген ұмтылысы. Қалғанын біз үйретеміз, - деп атап өтті ЖОО ректоры Еркін Садықов.

Торайғыров университеті үздіксіз білім беруді жүзеге асырады. Computer Science факультетінің өкілдері ардагерлер кеңесіне цифрлық сауаттылық тақырыбында дәріс өткізді.
Сарапшылар телефонның пайдалы функциялары – кэшті тазарту, мобильді деректерді қосу және әлеуметтік желілерде тіркелу туралы айтты.