Торайғыров университетінде ЖОО студенттері мен түлектеріне арналған бос орындар жәрмеңкесі өтті.  ToU-ға жас мамандар іздеп 17 ұйымның өкілдері келді, 95 бос жұмыс орны ұсынылды.

Ұйымдастырушылар атап өткендей, мұндай кездесулер университетке де, жұмыс берушілерге де қажет. Мұндай жәрмеңкелерде студенттер бүгінгі таңда еңбек нарығында қандай мамандар қажет екенін, лайықты жалақы алатын жұмыс табу үшін қандай құзыреттер қажет екенін біле алады. Болашақ маман үшін бос орындар жәрмеңкесі бұл сіздің кәсіптік жұмысыңызды іздеуге көмектесу.
Жәрмеңке коворкингте өтті, онда "Рубиком", "Ритам-Павлодар" ЖШС, "Грант - Строй Пвл", "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" ММ және т. б. компаниялар қатысты.