Торайғыров университетінде "Ертіс толқындары" әдеби бірлестігінің тұсаукесері өтті, оның құрметіне "Жүйрік өлең – жан сырым" поэтикалық кеші өтті.

- Менің ойымша, біздің алғашқы кешіміз жоғары деңгейде өтті. Бұл кешке біздің университеттің жастары ғана емес, басқа студенттер де келді. Біздің әдеби бірлестігіміз енді ғана ашылып, кеңейіп келеді. Дегенмен, біз әлі де студенттерді ұйымға қабылдаймыз, - дейді "Ертіс толқындары" әдеби бірлестігінің мүшесі Жанболат Абайхан.
Айта кетейік, кеш Қазақстан Жазушылар одағының Павлодар облыстық филиалының қолдауымен өтті.
Жастардың өнерін Павлодар қаласының Құрметті азаматы, ақын, айтыскер Шолпан Байғалы және Қазақстан Жазушылар Одағының мүшесі, жас ақын Еламан Қабдыләшім тамашалады.