Университеттің профессор-оқытушылар құрамы 8-лицей оқушыларының ғылыми қызметіне белсенді араласады.

Бір күн бұрын мектеп базасында "I лицей оқулары-2023" ғылыми-практикалық конференциясы өтті. Конференцияның мақсаты - лицей оқушыларының ғылыми-зерттеу қызметі мен зияткерлік-шығармашылық әлеуетін ынталандыру. "Оқуларға" университеттің профессор-оқытушылық құрамы шақырылды.

- Лицеймен біз бірнеше жылдан бері ынтымақтасып келеміз және оның тәрбиеленушілеріне ғылыми және зерттеу жұмыстарында көмектесеміз. Біздің тәлімгерлігіміз - оқушыларға өз идеяларын іс жүзінде жүзеге асыруда қолдау көрсету және әрі қарай қайда бару керектігін айту. Біздің кішкентай достарымыз қиындықтардан қорықпайды және көптеген ересектердің қолынан келмейтін жұмысқа кіріседі, - деп атап өтті ЖОО ректоры Еркін Садықов.

Айта кетейік, лицей мен Торайғыров университеті арасында серіктестік туралы меморандум жасалды. ЖОО ғалымдары химия, қазақ филологиясы, биология бойынша тәлімгерлік жүргізеді, сондай-ақ физика және робототехника сияқты бағыттарды қосу жоспарлануда