"Шағала" спектаклінің премьерасы университет үшін маңызды оқиға болды, ол көптеген көрермендерді, соның ішінде академиялық және мәдени қоғамдастық өкілдерін жинады. Студенттер өздерінің дипломдық жұмыстарын ұсына отырып, тәжірибелі оқытушылардың жетекшілігімен қажырлы еңбектің нәтижесі болған жоғары дайындық пен шеберлік деңгейін көрсетті.

"Мен осы шараға қатысқандардың барлығын құттықтағым келеді. Бірінші кезекте бұл актерлік шеберлік оқытушылары Жұмахан мен Гүлжанат Доспаевтар.  "Орындаушылық өнер" кафедрасының оқытушылары мен студенттері үшін алда әлі де көптеген жаңа және қызықты жұмыстар бар екеніне сенімдімін. Біз  талантты және білікті сахна қызметкерлерін шығару үшін бұл бағытты шынымен дамытатын боламыз",- деп атап өтті ректор Еркін Садықов.

Ол университетте мәдени бағытты дамытудың маңыздылығын атап өтіп, бұл студенттердің кәсіби өсуіне ықпал етіп қана қоймай, аймақтың мәдени өміріне айтарлықтай үлес қосатынын атап өтті. Актерлік өнер бойынша жаңа білім беру бағдарламасы біздің өңірді республикалық және халықаралық ареналарда лайықты көрсете алатын болашақ театр және кино жұлдыздарын даярлау үшін негіз болады.

Іс-шараға жергілікті театрлардың өкілдері мен басқа да өнер қайраткерлері қатысты, бұл дайындықтың осы бағытының маңыздылығы мен өзектілігін көрсетеді. Бұл іс-шара актерлік мансапты армандайтын студенттер үшін жаңа перспективалар мен мүмкіндіктер ашады.