Студенты кафедры правоведения на постоянной основе помогают приютам, людям, оказавшимся в сложной жизненной ситуации.

«Құқықтану» кафедрасының студенттері қиын жағдайға тап болған азаматтарға тұрақты түрде көмек көрсетуде.

Студент Алмаз Қабыш - Nomad MMA бойынша Қазақстан чемпионы. Ол мүмкіндігі шектеулі балаларды тегін жаттықтырады.

«Өзім - спортшымын. Досым екеуміз зал аштық. Біздің залға аз қамтылған отбасылардың балалары мен мүгедектер келе бастады. Біз қаржы жағынан қиындық болған отбасыларға көмектескіміз келеді. Олар үшін жаттығуды тегін өткізе аламыз».

Жуырда жастар екінші топ мүгедегі Нина Алексеевнаға көмектесті. Азаматша ауруын емдеуге бар тапқанын жұмсағандықтан, электр энергиясы бойынша қарызы өсіп кеткен. Волонтёрлер оған азық-түлік жеткізіп, емдеуге де көмек көрсетті.