С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің Сәулет-құрылыс факультеті Еуразиялық сәулет-құрылыс және дизайнерлер мектептерінің IV халықаралық фестивальінде (Қырғызстан, Ыстықкөл) және дипломдық жобалар республикалық байқауынан жеңісті орындардан көрінді.

Фестивальдің ұйымдастырушылары – Қазақ мемлекеттік сәулет-құрылыс академиясы, Түркі әлемінің инженерлер және сәулетшілер одағы, ТЮРКСОЙ, Н.Исанов атындағы Қырғыз мемлекеттік құрылыс, көлік және сәулет университеті, Б.Ельцин атындағы Қырғыз-Ресей Славян университеті.

Фестиваль жұмысына таяу және алыс 20 шетелдердің 42 университеті (Италия, Голландия, БАЭ, Ресей, Корей және т.б.) қатысты.

С.Торайғыров атындағы ПМУ Сәулет-құрылыс факультеті студенттерінің жыл сайын өтетін Республикалық дипломдық жобалар байқауының дипломанттары:

І дәрежелі диплом иегерлері:

«Ғимараттар мен құрылыстарды есептеу және жобалау» номинациясы бойынша – Д.А.Гуляева.

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:

«Азаматтық құрылыстың өнеркәсіптік технологиясы» номинациясы бойынша – А.М.Абдрахманов.

«Ғимараттар мен құрылыстарды есептеу және жобалау» номинациясы бойынша – Ж.К. Сапенова.

«Графикалық дизайн» номинациясы бойынша –Д.А.Буташева.

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:

«Ғимараттар мен құрылыстарды есептеу және жобалау» номинациясы бойынша – А.Т.Юлдашев.

«Ғимараттар мен құрылыстарды есептеу және жобалау» номинациясы бойынша – А.А. Небогин.

«Құрылыс материалдары, бұймдары және құрылымы» номинациясы бойынша – А.К. Кешубаева.

С.Торайғыров атындағы ПМУ Сәулет-құрылыс факультеті студенттерінің Сәулет-құрылыс және дизайн мектептерінің IV Халықаралық фестивальіндегі жеңістері:

І дәрежелі диплом иегерлері:

«Ғимараттар мен құрылыстарды есептеу және жобалау» номинациясы бойынша – Д.А. Гуляева.

ІІ диплом иегерлері:

ІІІ диплом иегерлері:

«Графикалық дизайн» номинациясы бойынша – Д.А.Буташева.

«Құрылыс материалдары, бұймдары және құрылымы» номинациясы бойынша – А.К.Кешубаева.

С.Торайғыров атындағы ПМУ Сәулет-құрылыс факультетінің студенттерінің республикалық және халықаралық байқауларға қатысып, құнды тәжірибе алмасып, бастысы жаңа шығармашылық жұмыстарына шабыттанып келгені анық.