ИС-402 тобының студенті Умаров Даурен IT- технологиялар бойынша Республикалық олимпиадада 3 орын алды.

2011 жылдың 23-25 наурызда Алматы қ. Қ.Сатпаев атындағы ҚазҰТУ Республикалық олимпиада өткізілді, қорытынды бойынша біздің студент Умаров Даурен (ИС-402 тобы) «Ақпараттық жүйелер» мамандығы бойынша оқиды, Қазақстанның 20 ЖОО арасында 40 студенттің ішінен құрметті III орын алды. Бұл біздің университет Қазақстан Республикасы  бойынша біліктілігі жоғары IT- кадрларды іргелі дайындауды жүзеге асыратының дәлелдейді.

Информатика және ақпараттық жүйелер кафедрасының аға оқытушысы А.Е. Жаксылыковтың нәтижелі және табысты жұмысын белгілеуге болады, ол республикалық, аймақтық олимпиадалар жеңімпаздар-студенттерді 4 жыл бойы сәтті дайындап жатыр.