Торайғыров университетінде психолог және тәлімгер Лиана Шуликовадан университеттің кадрлық резерві үшін екі күндік тренинг өтті.

Тренингте "жұмсақ" қарым-қатынас, сондай-ақ сыртқы және ішкі стрессті басқару сияқты аспектілер қарастырылды.

- Стресс - дененің қиын немесе қауіпті жағдайларға табиғи реакциясы. Алайда созылмалы стресс біздің физикалық және психикалық денсаулығымызға кері әсер етуі мүмкін. Сондай-ақ стресс өмірдің сөзсіз бөлігі болып табылады, бірақ оның әсерін азайтуға болады. Триггерлеріңізді түсініп, күресудің сау әдістерін таңдап, көмек сұраудан тартынбай, сіз стрессті бақылауға алып, әл-ауқатыңызды сақтай аласыз, - деп атап өтті Лиана Шуликова.

Бұл тренингті HR-қызметі Талант-менеджмент орталығымен бірлесіп өмірдің барлық салаларының тепе-теңдігінде кәсіби және жеке мақсаттарға қол жеткізу үшін ұйымдастырды.