Торайғыров университетінде "Әртүрлі отырғызу материалдары үшін биогумус негізіндегі топырақ қоспаларының ғылыми-негізделген құрамын әзірлеу" тақырыбында ауылшаруашылық білім беру бағдарламалары бойынша ғылыми жұмыстар байқауы өтті.

Байқау екінші және үшінші курс студенттері арасында өтті. Ғылыми негізделген композицияны әзірлеу қажет болды: қоспаның топырағы немесе жердің топырағы, ол міндетті түрде биогумусқа және әртүрлі өсімдіктерді өсіруге арналған басқа топырақ компоненттеріне кіреді.

Байқау жеңімпаздары - "Орман шаруашылығы" және "Агрономия" білім беру бағдарламаларының студенттері Eco Expo Astana мамандандырылған экспозициясына барды, ол бизнес үшін шешімдер іздеуге, іскерлік байланыстар орнатуға және кәсіпқойлар шеңберіндегі өзекті мәселелерді талқылауға арналған алаң болып табылады.

Сонымен қатар, экологиялық компаниялардың өкілдері мен сарапшылар, экотехнологиядағы инвесторлар мен кәсіпкерлер, экоэнтузиастар мен тұтынушылар, сондай-ақ үкіметтік, салалық қауымдастықтар мен КЕҰ болды.