Торайғыров университетінде ЖОО студенттері мен түлектеріне арналған бос орындар жәрмеңкесі өтті.
Ұйымдастырушылар университеттің мансап орталығы болды. Мамандарды іздеуге ToU-ға 50-ден астам ұйымның өкілдері келді.

-Торайғыров университеті өңірдің ірі жұмыс берушілерімен үнемі байланыста болады. Біз жергілікті еңбек нарығында мамандардың сұранысы қандай екенін білуіміз керек, ал болашақ жұмысшылар қандай жағдайларға сене алатынын білуі керек. Сондықтан, технологияның кез-келген дамуымен жұмыс берушімен жеке қарым-қатынас жұмыс іздеудегі ең тиімді байланыс құралы болып табылады,- деді ToU академиялық мәселелер жөніндегі басқарма мүшесі Петр Быков.
Ұйымдастырушылар атап өткендей, мұндай кездесулер университетке де, жұмыс берушілерге де қажет. Мұндай жәрмеңкелерде студенттер бүгінгі таңда еңбек нарығында қандай мамандар қажет екенін, лайықты жалақы алатын жұмыс табу үшін қандай құзыреттер қажет екенін біле алады. Болашақ маман үшін бос орындар жәрмеңкесі - өзінің кәсіби қызметін іздеуге көмектесу. Айта кетейік, жәрмеңке коворкингте өтті, онда "Greenwich", "Өрт сөндіру және апаттық-құтқару жұмыстары қызметі" ММ, "EON Energo", "ERG Service" АҚ, "ПРОМАШ KZ" ЖШС, "2ГИС - Павлодар" ЖШС, "KSP Steel"ЖШС ұсынылды.
Сонымен қатар, бос орындар жәрмеңкесі аясында университеттің оқу-әдістемелік кеңесінің және академиялық комитеттердің дайындық бағыты бойынша кеңейтілген отырысы өткізілді, онда кәсіпорындармен өзара іс-қимылдың жаңа форматтары, сондай-ақ Erasmus+ trigger жобасы шеңберінде  Торайғыров университеті әзірлеген өндірістегі тәжірибелерді ұйымдастырудың жаңа тәсілдері талқыланды.