Торайғыров университетінде өрттер мен табиғи апаттар кезінде болатын эвакуацияға дайындық өтті.

Жаттығу жоспарына сәйкес, шартты өрт кітапханада жер сілкінісі кезінде пайда болды, соның салдарынан өрт шықты.

Практикалық эвакуациялық дайындық сигналдан басталды, автоматты түрде өрт дабылы іске қосылды.

ЖОО қызметкерлері студенттерді ғимараттан эвакуациялауды ұйымдастырды, барлық қатысушылар дабыл сигналы бойынша эвакуациялық шығу жолдары бойынша университет ғимаратынан тез шығып кетті.

Шартты өртті сөндіру аяқталғаннан кейін студенттер мен қызметкерлер корпусқа кірді.

Эвакуацияға дайындық - білім беру мекемесіндегі өрт қауіпсіздігі шаралары жүйесіндегі өте маңызды, жауапты және күрделі іс-шаралардың бірі.