Торайғыров университетінде еуропалық станок жасау флагманы Nicolás Correa басшылығымен ынтымақтастық талқыланды.
- Торайғыров университетін бүкіл әлемге танымал ірі компаниялар сенімді серіктес ретінде қарастырғаны қуантады. Еуразиялық механикалық зауыт атынан өз серіктесімен бірге олар Павлодар облысында металл өңдеу және фрезерлік станоктар шығару бойынша жоғары технологиялық өндірісті іске қосқысы келеді. Біздің университет жаңа кәсіпорынға мамандар дайындай алады. Сонымен қатар, жоғары оқу орындарының студенттеріне ең заманауи жабдықтары бар жерде тағылымдамадан өту мүмкіндігі беріледі, - деп атап өтті ЖОО ректоры Еркін Садықов.

Айта кетейік, Nicolás Correa компаниясы фрезерлік станоктар бойынша өндірістік міндеттерді шешуде еуропалық көшбасшылардың бірі болып табылады. Дүние жүзінде 900-ден астам портал станоктары және 1000-нан астам жылжымалы бағаналы станоктар орнатылған, олар ең талап етілетін өндіріс салаларына - энергетика, машина жасау, аэроғарыш және теміржол салаларына өте жақсы бейімделген. Қазіргі уақытта Nicolás Correa өз өнімдерінің шамамен 90%-ын әлемнің 20-дан астам еліне экспорттайды. Осы мақсатта компания клиентпен тікелей және жеке байланыс орнатуға мүмкіндік беретін дистрибьюторлар мен коммерциялық филиалдардың кең желісін дамытты.