Есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының бөлім бастығы Ирина Тимиргалиева Торайғыров университеті студенттерімен профилактикалық әңгіме өткізді.

Ол тыйым салынған заттарды ақпараттық ресурстар арқылы бетбелгілер арқылы таратқаны үшін құқықтық жауапкершілік туралы, Қазақстан Республикасының заңдарында құқыққа қайшы әрекеттер жасағаны үшін белгіленген қылмыстық жауапкершілік туралы айтып берді, сондай-ақ алкоголь және темекі өнімдерін тұтынудың зияны мен жауапкершілігі туралы еске салды.

Сондай-ақ, Павлодар облысының психологиялық денсаулық орталығының психологы Анна Куликова баяндама жасап, есірткі туралы мифтер мен шындықтар жайлы айтты.
- Нашақордың бейнесі бүгін өзгерді. Иә, клиникалық көрініс бар, бірақ нашақорлықтың бүгінгі күнге дейін әлеуметтік портреті жоқ. Қазір тыйым салынған заттарды таратумен айналысатын жастар саны артты. Жастар - тыйым салынған заттарды кеңінен таратушы  және осал тұсы, - деп атап өтті Ирина Тимиргалиева.